Online Teklif Formu

Galvaniz Su Deposu
(ST 37) Sıcak Daldırma Galvaniz malzeme kullanılarak modüler parçalar halinde üretilmiş su muhafaza depolarıdır.

HİJYEN : Günümüzde suyun daha güvenilir ve daha sağlıklı şartlarda depolanıp korunmasını sağlar. Koku yapmaz, mikrop üretmez. Yosun üretmez.

DAYANIKLILIK : Paneller yüksek basınçlı preslerde soğuk şekillendirme ile mukavemet kazandırıldığından şişme ve patlama riski yoktur.

NAKLİYE / MONTAJ : Depo montajı özel civata sıkma makineleri ile yapılmaktadır. İstenildiğinde rahatlıkla parçalanarak başka bir mekana montaj yapılabilir. Tercih edilen zemine, yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve istenilen yerlere kolaylıkla monte edilebilir. Kurulum, konusunda deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası sızdırmazlık testleri yapılır.

Galvaniz Su Deposu
(ST 37) Sıcak Daldırma Galvaniz
Çeliğin çinkoyla kaplanması işlemine, galvaniz kaplama denilmektedir. Çinkonun korozyona karşı doğal bir dayanıklılığı vardır. Bu sayede, çinkoyla kaplanan çelik korozyona karşı korunmuş olur. Çeliği, galvanizle kaplamanın birkaç yolu bulunmaktadır. Yaklaşık yüz yıldır galvaniz kaplama çelik farklı uygulamalarda kullanılmaktadır.

Galvaniz kalama işlemi, çeliğin eritilmiş yüksek sıcaklıktaki çinkolarla dolu tanklara batırılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu işleme ‘sıcak daldırma galvaniz kaplama’ denilmektedir. Çeliğin elektrolit solusyonla dolu olan tanklara batırılarak çinkoyla kaplanması işlemine ise ‘elektrolit-galvaniz kaplama’ denilmektedir. Elektrolit galvaniz kaplama işleminde, çinkonun kalınlığını ayarlamak daha kolaydır. Daldırma Galvaniz kaplama işlemi yapılırken, eğer istenirse çinkoya farklı renkler verilerekte galvaniz kaplama işlemi gerçekleştirilebilir.
Uzun ömür ve Hijyen
Sıcak daldırma galvaniz kaplama işleminden geçirilen çelik, normal çeliğe göre daha uzun ömürlüdür. Özellikle nemli ortamlarda veya çeliğin neme maruz kalma ihtimali olan ortamlarda, galvaniz kaplma çeliğin tercih edilmesi gerekmektedir. Galvaniz kaplamanın dayanıklılığı ise çinkonun kalınlığı ve kullanılan kaplama yöntemine göre farklılık gösterebilmektedir.

Günümüzde suyun daha güvenilir ve daha sağlıklı şartlarda depolanıp korunmasını sağlar. Koku yapmaz, mikrop üretmez. Yosun üretmez.
Nakliye ve Montaj
Depo montajı özel civata sıkma makineleri ile yapılmaktadır. İstenildiğinde rahatlıkla parçalanarak başka bir mekana montaj yapılabilir. Tercih edilen zemine, yüksek platformlar üzerine, çatıya, kulelere ve istenilen yerlere kolaylıkla monte edilebilir.

Kurulum konusunda deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası sızdırmazlık testleri yapılır. deposu olarak kullanılabilir.
Galvaniz Depo Yerleşim Planı
Galvaniz Depo Perspektifler
Galvaniz Depo Kaide Ölçüleri